Multifinans

Aktualnie znajdujesz się na:MultifinansStrona głównaMultifinansNasza ofertaMultifinansFinansowanie maszyn i urządzeń

Finansowanie maszyn i urządzeń

Planujesz zakup nowej lub używanej maszyny budowlanej lub drogowej, urządzenia medycznego, sprzętu IT lub linii produkcyjnej i nie wiesz w jaki sposób sfinansować ten zakup to powinieneś zapoznać się z naszą elastyczną ofertą finansowania zakupu maszyn i urządzeń poprzez leasing lub pożyczkę.

Leasing

Dzięki finansowaniu zakupu maszyn i urządzeń poprzez leasing możesz realnie obniżyć płacone przez Ciebie podatki i poprawić płynność finansową swojej firmy. Nasza oferta obejmuje finansowanie nowych i używanych maszyn leasingiem operacyjnym i finansowym (kapitałowym) oraz leasing zwrotny. Minimum formalności, przejrzyste i proste procedury oraz minimalny udział własny pozwoli Ci szybciej niż myślisz korzystać z niezbędnej maszyny lub urządzenia w Twojej firmie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Pożyczka

Jeżeli jednak chcesz od razu stać się właścicielem maszyny lub może po prostu wolisz sfinansować inwestycję pożyczką zamiast leasingiem to również dla Ciebie mamy interesujące rozwiązanie finansowe – pożyczkę na zakup nowych i używanych maszyn i urządzeń. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Pożyczka z dofinansowaniem unijnym

W przypadku gdy korzystasz ze wsparcia unijnego przy zakupie maszyn do swojej firmy to pożyczka z dofinansowaniem unijnym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W pożyczce od razu stajesz się właścicielem środka trwałego co większości przypadków jest wymogiem niezbędnym przy realizacji umów o dofinansowanie unijne. Poprzez pożyczkę sfinansować możesz praktycznie każdą maszynę i urządzenie poczynając od maszyn budowlanych i drogowych, poprzez urządzenia medyczne i sprzęt IT a kończąc na skomplikowanych i specjalistycznych liniach technologicznych. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Pożyczkę z dofinansowaniem ze środków unijnych możesz otrzymać bez prowizji i już od 0% wkładu własnego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.


Zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzgodnienia terminu indywidualnego spotkania. Nasi doradcy podpowiedzą w jaki sposób najkorzystniej sfinansować zakup niezbędnych w Twojej firmie lub Twoim gospodarstwie maszyn, urządzeń lub środków transportu...
Multifinans

Strona główna | Nasza oferta | Zapytanie ofertowe
projekt i realizacja: BeLial Design © 2011 multifinans