Multifinans

Aktualnie znajdujesz się na:MultifinansStrona głównaMultifinansNasza ofertaMultifinansFinansowanie maszyn rolniczych

Finansowanie maszyn rolniczych

Jeżeli zamierzasz unowocześnić swoje gospodarstwo rolne poprzez zakup ciągnika rolniczego, kombajnu, ładowarki lub innych maszyn i urządzeń uprawowych (towarzyszących) to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy elastyczną ofertą finansowania nowych i używanych maszyn rolniczych poprzez leasing lub pożyczkę.

Pożyczka na maszyny rolnicze z dofinansowaniem unijnym

Jeżeli korzystasz ze wsparcia unijnego przy zakupie maszyn rolniczych do swojego gospodarstwa to pożyczka dla rolników z dofinansowaniem unijnym jest właśnie dla Ciebie. W pożyczce od razu stajesz się właścicielem maszyny rolniczej co większości przypadków jest wymogiem niezbędnym przy realizacji umów o dofinansowanie w ramach funduszy PROW. Poprzez pożyczkę sfinansować możesz praktycznie każdą nową lub używaną maszynę i urządzenie rolnicze poczynając od kombajnów, poprzez ciągniki i ładowarki a kończąc na wszelakiego rodzaju maszynach rolniczych towarzyszących. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojego gospodarstwa. Pożyczkę z dofinansowaniem ze środków unijnych możesz otrzymać bez prowizji i już od 0% wkładu własnego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Pożyczka na maszyny rolnicze

Zamierzasz zakupić ciągnik rolniczy, kombajn, ładowarkę lub inną maszynę lub urządzenie uprawowe (towarzyszące) i chcesz od razu stać się jej właścicielem czy może po prostu wolisz sfinansować inwestycję pożyczką zamiast leasingiem. Jeżeli tak to mamy coś również dla Ciebie. Poprzez pożyczkę zwykłą którą możesz otrzymać już od 10% wkładu własnego oraz bez prowizji możesz sfinansować możesz praktycznie każdą nową lub używaną maszynę rolniczą. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojego gospodarstwa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Leasing maszyn rolniczych

Leasing to nowoczesna i elastyczna forma finansowania inwestycji w Twoim gospodarstwie przy minimalnym wkładzie środków własnych. Poprzez leasing można sfinansować zakup prawie każdej nowej lub używanej maszyny rolniczej. Jeżeli jesteś dodatkowo płatnikiem podatku VAT to ta forma finansowania inwestycji jest właśnie dla Ciebie. W leasingu operacyjnym podatek VAT jest doliczany do każdej raty leasingowej w odpowiedniej wysokości przez co nie musisz go płacić z góry w całości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.


Zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzgodnienia terminu indywidualnego spotkania. Nasi doradcy podpowiedzą w jaki sposób najkorzystniej sfinansować zakup niezbędnych w Twojej firmie lub Twoim gospodarstwie maszyn, urządzeń lub środków transportu...
Multifinans

Strona główna | Nasza oferta | Zapytanie ofertowe
projekt i realizacja: BeLial Design © 2011 multifinans