Multifinans

Aktualnie znajdujesz się na:MultifinansStrona głównaMultifinansNasza ofertaMultifinansFinansowanie środków transportu

Finansowanie środków transportu

Jeżeli zamierzasz nabyć samochód osobowy, ciężarowy, ciągnik siodłowy lub inny środek transportu i nie wiesz jak najlepiej sfinansować ten zakup to powinieneś zapoznać się z naszą elastyczną ofertą finansowania zakupu środków transportu poprzez leasing lub pożyczkę.

Leasing

Dzięki finansowaniu zakupu środków transportu poprzez leasing możesz realnie obniżyć płacone przez Ciebie podatki i poprawić płynność finansową swojej firmy. Nasza oferta obejmuje finansowanie leasingiem operacyjnym i finansowym (kapitałowym) oraz leasing zwrotny. Minimum formalności, przejrzyste i proste procedury oraz minimalny udział własny pozwoli Ci szybciej niż myślisz cieszyć się z wymarzonych "czterech kółek" lub "dwóch kółek". Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Pożyczka

Jeżeli jednak chcesz od razu stać się właścicielem swojego pojazdu lub może po prostu wolisz sfinansować inwestycję pożyczką zamiast leasingiem to również dla Ciebie mamy interesujące rozwiązanie finansowe - pożyczkę na zakup środków transportu. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.

Pożyczka z dofinansowaniem unijnym

W przypadku gdy korzystasz ze wsparcia unijnego przy zakupie środków transportu do swojej firmy to pożyczka z dofinansowaniem unijnym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poprzez pożyczkę możesz sfinansować praktycznie każdy środek transportu poczynając od samochodów osobowych i dostawczych poprzez ciężarowe i ciągniki siodłowe a kończąc na wózkach widłowych i innych pojazdach z zabudową specjalistyczną. Raty kapitałowo-odsetkowe możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych, kwartalnych lub sezonowych dopasowanych do potrzeb i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Pożyczkę z dofinansowaniem ze środków unijnych możesz otrzymać bez prowizji i już od 0% wkładu własnego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 665 544 244 lub wyślij do nas szczegółowe zapytanie ofertowe.


Zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzgodnienia terminu indywidualnego spotkania. Nasi doradcy podpowiedzą w jaki sposób najkorzystniej sfinansować zakup niezbędnych w Twojej firmie lub Twoim gospodarstwie maszyn, urządzeń lub środków transportu...
Multifinans

Strona główna | Nasza oferta | Zapytanie ofertowe
projekt i realizacja: BeLial Design © 2011 multifinans